Memo, Polija

Memo apavi ir unikāli ar to, ka tie pilda ne tikai pēdu aizsardzības, bet arī diagnostikas, dinamiskās kontroles, profilakses un ārstēšanas funkcijas. Īpaša montāžas tehnoloģija garantē sagatavju pareizu novietojumu apavu izgatavošanas laikā, kā arī gatavo apavu simetrijas ass turpmāko saglabāšanos.

Kas ir Memo sistēma?

Uzņēmuma MDH izstrādātā zole un kape ir sadalīti sešās numurētās zonās, kuras ļauj vecākiem kontrolēt bērna pēdu stāvokli. Valkājot apavus, 14 dienu laikā jāvēro izvirzīto pazoles „radžu” nodilums. Pastāv seši iespējamie bērna pēdu stāvokļa diagnostikas varianti, no kuriem attiecīgi izriet tālāk veicamie pasākumi.

1. zona – noberzums uz šīs zonas norāda uz veselīgu pēdu. Šajā gadījumā Memo apavi tiek lietoti kā profilaktiskie.

2. zona – noberzums uz šīs zonas norāda uz disfunkcijas risku (anomālija, slimība). Ir nepieciešams apavus papildināt ar Memo pelēko iekšzoli un nēsāt tos iespējami vienmēr (mājās, bērnudarzā un skolā). Lietojot pelēko zolīti, noberzumam jāturpinās 1. zonā (normas zona). Ja arī ar pelēko zolīti noberzums 2. zonā turpina palielināties, tad ir jāmaina zolīte uz oranžo un vēlams konsultēties ar speciālistu.

3. un 4. zona – noberzums šajā zonā liecina par defektu ceļos vai pēdās. Ir nepieciešams lietot oranžo iekšzolīti un apavi jānēsā nepārtraukti. Lietojot oranžo zolīti noberzumam jāatgriežas normas zonā. Ja noberzums 3. zonā pieaug, nepieciešams vērsties pie speciālista.

5. un 6. zona – noberzums šajā zonā liecina par nopietnu disfunkciju ceļos vai pēdās. Nepieciešama speciālista konsultācija un uzraudzība.

Kādas ir Memo apavu priekšrocības?

  1. Apavi ir izgatavoti klasiskā stilā un no dabīga materiāla – kazu ādas. Pateicoties tam, apavi elpo un kājas nesvīst.
  2. Apavi ir ērti, ar elastīgu zoli. Īpašā ārzole un papēža daļas karkass stabilizē pēdu fizioloģiskajā pozīcijā.
  3. Speciāli izstrādāta pazole ļauj noteikt bērna pēdas stāvokli un iespējamās pataloģijas un saņemt pirmo norādi, ja nepieciešams vērsties pie ārsta.

Parādīti visi 17 rezultāti