Preču piegāde un apmaksa

Pirms pasūtījuma noformēšanas jūs varat izvēlēties jums ertāko piegādes variantu:

1. Saņemt preces mūsu ortopēdiskajos salonos Latvijā: Rīgā, Maskavas iela 250/2, Pērnavas iela 6, Vienības gatve 66, vai Liepājā, Ludviķa ielā 4 | Bezmaksas
2. Piegāde uz Omniva pakomātiem visās Baltijas valstīs | 2,49 €
3. Piegāde ar kurjeru Latvijā, Igaunijā un Lietuvā | 3,99 €

Piegādes uz pakomātiem un ar kurjeru tiek veiktas nākamajā darba dienā, ja pasūtījums apmaksāts līdz 16:00. Brīvdienās pasūtītas preces būs nosūtītas jums pirmdien. Mēs sadarbojāmies ar labākajiem kurjerdienestiem un uz epastu nosūtīsim jums sūtījuma izsekošanas kodu un saiti, lai jūs varētu pārbaudīt pakas atrašanās vietu.

Garantējam bezmaksas piegādi uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 30 € un bezmaksas piegādi ar kurjeru pasūtījumiem virs 50 €. Šī iespēja parādīsies, kad ievietosiet produktus pirkuma grozā. Diemzēl maksimālais pakomāta skapīša garums 64 cm, tātad ne visas preces ir iespējams nosūtīt uz pakomātiem:

Lielgabarīta preču piegādes nosācījumi, tai skaitā funkcionālajām gultām, tiek aprēķināti individuāli. Piemēram, gultas piegāde Rīgā un Pierīgā ar uzstādīšanu izmaksās 35 euro.


Par precēm ir iespējams norēķināties, izmantojot sekojošus apmaksas veidus:

1. Skaidrā naudā vai ar bankas karti, saņemot pasūtījumu mūsu salonos.
2. Ar VISA, MasterCard, Maestro bankas karti vai caur internetbanku mūsu mājaslapā.
3. Ar pārskaitījumu uz Harbinger Medical SIA bankas kontu, kas ir norādīts e-pasta apstiprinājuma vēstulē par pasūtījuma saņemšanu vai kontaktinformācijas lapā.
4. Ar pēcapmaksu, jā preces tiek piegādātas ar kurjeru (tikai skaidrā naudā) vai uz Omniva pakomātu (tikai ar bankas karti). Tiks piemērota komisijas maksa – 1,40 €.