Preču piegāde un apmaksa

Piegādes veidi

Pirms pasūtījuma noformēšanas jūs varat izvēlēties jums ertāko piegādes variantu:

  1. Saņemt preces mūsu ortopēdiskajos salonos Latvijā | Bezmaksas
  2. Piegāde uz Venipak pakomātiem vai saņemšanas punktiem visās Baltijas valstīs | 2,99 €
  3. Piegāde uz Omniva pakomātiem visās Baltijas valstīs | no 3,29 €
  4. Piegāde ar kurjeru Latvijā, Igaunijā un Lietuvā | no 5,99 €

Standarta saņemšanas laiks

Piegādes uz pakomātiem un ar kurjeru parasti tiek veiktas nākamajā darba dienā, ja pasūtījums apmaksāts līdz 10:00. Brīvdienās pasūtītas preces būs nosūtītas jums pirmdien, un jūs saņemsiet tos otrdien. Mēs sadarbojāmies ar labākajiem kurjerdienestiem un uz epastu nosūtīsim jums sūtījuma izsekošanas kodu un saiti, lai jūs varētu pārbaudīt pakas atrašanās vietu.

Ja jūs izvēlējāties saņemt preces vienā no mūsu saloniem, mēs informēsim jūs, kad pasūtījums būs gatavs. Visbiežāk tas notiek dažu stundu laikā, jo preces pārsvarā jau ir pieejamas.

Plānotais piegādes datums ir norādīts arī preces lapā, pirkuma grozā un apmaksas lapā. Ja kādai precei piegādes laiks ir ilgāks nekā standarta, jūs to redzēsiet.

Piegāde uz pakomātiem un saņemšanas punktiem

Diemžēl ne visas preces ir iespējams nosūtīt uz pakomātiem un saņemšanas punktiem, jo tur ir spēkā sūtījumu izmēru un svara ierobežojumi. Mēs ievērojam tos, piedāvājot piegādes opcijas pirkuma grozā un apmaksas lapā.

Sūtot uz Venipak vai Omniva pakomātiem, maksimālais sūtījuma svars ir 30 kg. Jūsu informācijai zemāk pievienojam arī skapīšu parametrus, bet par to jums nav jāuztraucas, jo mūsu e-veikalā piegādes cena ir vienāda visiem sūtījumiem neatkarīgi no sūtījuma izmēra.

Omniva pakomātu skapīšu izmēri, maksimālais garums – 64 cm
Venipak pakomātu skapīšu izmēri, maksimālais garums – 61 cm

Sūtot uz Venipak Pickup saņemšanas punktiem, svara ierobežojums ir 10 kg, bet maksimālais apjoms – 0,04 m3, piemēram, 40 x 30 x 30 cm vai 50 x 30 x 25 cm.

Piegādes zonas Latvijā

Preču kurjerpiegādes izmaksas Latvijā tiek aprēķinātas pēc piegādes zonām, kurus nosaka pēc pasta indeksiem.

Mūsu e-veikalā tiek piedāvātas arī preces, kurus to izmēru un svara dēļ ir nepieciešams sūtīt uz paletēm vai organizēt uzstādīšanu. Tad pie pasūtījuma veikšanas parādīsies īpašas piegādes opcijas.

PakalpojumsSarkanā Oranžā Dzeltenā Zaļā Zilā
Standarta preces piegāde ar kurjeru5,995,996,996,996,99
Funkcionālās gultas piegāde ar uzstādīšanu6070100150180
Lielgabarīta preču piegāde līdz mājas ārdurvīm3535507070
Piegādes izmaksas pēc zonām, eiro ar PVN

Apmaksas veidi

Par precēm ir iespējams norēķināties, izmantojot sekojošus apmaksas veidus:

  1. Skaidrā naudā vai ar bankas karti, saņemot pasūtījumu mūsu salonos.
  2. Ar bankas karti vai caur internetbanku mūsu mājaslapā, pateicoties drošajai maksājumu sistēmai.
  3. Ar pārskaitījumu uz Harbinger Medical SIA bankas kontu, kas ir norādīts e-pasta apstiprinājuma vēstulē par pasūtījuma saņemšanu vai kontaktinformācijas lapā.
  4. Ar pēcapmaksu, apmaksājot sūtījumu tā saņemšanas brīdī kurjeram (skaidrā naudā un ar bankas karti) vai Omniva pakomātos (tikai ar bankas karti). Tiks piemērota komisijas maksa – 2 €.

Pasūtījuma sagatavošanas maksa

Pasūtījumiem zem 19,99 € piemērojas pasūtījuma sagatavošanas maksa 1,99 €. Tas neatteicas uz pasūtījumiem ar saņemšanu viena no mūsu ortopēdiskajiem saloniem.

Katru pasūtījumu mēs jums iepakojam, sagatavojam transportēšanai, nomarķējam, reģistrējam, nododam pārvadātājam, noformējam par to attiecīgus pirkuma dokumentus preču un grāmatvedības sistēmās, samaksājam nodokļus. Šis nepieciešamā darba apjoms ir jāizdara jebkuram pasūtījumam, pat ja pasūtījuma apjoms būtu 0,01 €.

Lai nosegtu iepriekšminēto darbību izmaksas katram nelielam pasūtījumam, būtu jāpaceļ mazo preču cenas, piegādes maksa vai jāievieš minimālā pasūtījuma summa, līdz kurai preces nebūtu iespējams pasūtīt. Tomēr mēs nevēlamies, lai jūs iegādātos vairāk preču nekā jums nepieciešams, tāpēc piedāvājam iespēju iepirkties arī līdz minimālajai pasūtījuma summai par nelielu papildus apstrādes un iepakošanas maksu.