Preču piegāde un apmaksa

Pirms pasūtījuma noformēšanas jūs varat izvēlēties jums ertāko piegādes variantu:

1. Saņemt preces mūsu ortopēdiskajos salonos Rīgā, Lauvas ielā 1 vai Liepājā, Ludviķa ielā 4 | Bezmaksas
2. Piegāde uz Omniva pakomātiem | 2,49 €
3. Piegāde visā Latvijā ar Omniva kurjeru | 3,99 €

Piegādes uz pakomātiem un ar kurjeru tiek veiktas nākamajā darba dienā, ja pasūtījums apmaksāts līdz 16:00. Brīvdienās pasūtītas preces būs tātad piegādātas otrdien. Mēs sadarbojāmies ar Omniva un uz epastu nosūtīsim jums sūtījuma izsekošanas kodu un saiti, lai jūs varētu pārbaudīt pakas atrašanās vietu.

Garantējam bezmaksas piegādi uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs 30 € un bezmaksas piegādi ar kurjeru pasūtījumiem virs 50 €. Šī iespēja parādīsies, kad ievietosiet produktus pirkuma grozā. Diemzēl maksimālais pakomāta skapīša garums 64 cm, tātad ne visas preces ir iespējams nosūtīt uz pakomātiem:

Lielgabarīta preču piegādes nosācījumi, tai skaitā funkcionālajām gultām, tiek aprēķināti individuāli. Piemēram, gultas piegāde Rīgā un Pierīgā ar uzstādīšanu izmaksās 35 euro.


Par precēm ir iespējams norēķināties, izmantojot sekojošus apmaksas veidus:

1. Skaidrā naudā vai ar bankas karti, saņemot pasūtījumu mūsu salonos.
2. Ar VISA, MasterCard vai Maestro bankas karti mūsu mājaslapā.
3. Caur internetbanku – Swedbank, Citadele, Luminor – mūsu mājaslapā.
4. Ar pārskaitījumu uz Harbinger Medical SIA bankas kontu, kas ir norādīts e-pasta apstiprinājuma vēstulē par pasūtījuma saņemšanu vai kontaktinformācijas lapā.
5. Ar pēcapmaksu, jā preces tiek piegādātas ar kurjeru vai uz Omniva pakomātu (tikai bankas karte). Tiks piemērota komisijas maksa – 1,40 €.