E-veikala lietošanas noteikumi

E-veikalu Ortotēka pārvalda Latvijā reģistrētais uzņēmums Harbinger Medical SIA (reģistrācijas numurs 40203053873). Harbinger Medical SIA piedāvā klientiem ortopēdiskās un rehabilitācijas preces internetā.

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem preču un pakalpojumu pirkumiem, kas ir veikti tiešsaistē. Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šeit attēloto informāciju. Harbinger Medical SIA ik pa laikam var mainīt šos noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

Lietotājs ir atbildīgs par informācijas patiesumu veicot pasūtījumu, kā arī apņemās neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret mājaslapas drošību.

Harbinger Medical SIA apņemas saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu nodrošināt preces saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā. Visas cenas ir norādītas euro ar PVN 12% vai 21% atbilstoši preces veidam.

E-veikals Ortotēka dažreiz piedāvā saviem klientiem īpašus atlaides kuponus izpārdošanas vai citu kampaņu laikā. Lai pievienotu atlaidi pirkumam, ievadiet saņemto kupona kodu pirms apmaksas veikšanas.

Sekojošie nosacījumi, noteikumi un politikas ir e-veikala lietošanas noteikumu neatņemama sastāvdaļa:

Izmantojot Harbinger Medical SIA pakalpojumus un veicot pirkumu, jūs apliecināt, ka visi augstākminētie noteikumi ir saprotami, apņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.

Jūsu ērtībai mēs arī sagatavojām informatīvās lapas par dažādiem e-veikala lietošanas aspektiem: